لیزر کندلا پاسداران

چطور بهترین کلینیک زیبایی را پیدا کنیم؟

صفحه اصلی/مقالات/چطور بهترین کلینیک زیبایی را پیدا کنیم؟
بازدید کل : ۷۱ -بازدید امروز : ۱

مراقبت های پوستی از جمله مهم ترین کارهایی هستند که امروزه افراد باید آن ها را در نظر بگیرند تا با گذر عمر دچار افتادگی و چین و چروک های پوستی شدید نشوند. لیزر کندلا الکس و همچنین نانوفت از جمله راه هایی هستند که می توانند به جوانسازی و زیبایی پوست شما بسیار کمک کنند. به همین خاطر است که در ادامه در خصوص این دو راهکار جذاب، توضیحات کامل تر و بیشتری را ارائه کرده ایم.

لیزر موهای زائد

موهای زائد در تمام بدن وجود دارند، اما در برخی از قسمت ها همچون زیر بغل و بیکینی بیشتر و ضخیم تر هستند. به همین خاطر نیز توصیه می شود تا حتما برای از بین بردن آن ها و داشتن پاکیزگی و سلامت پوست بیشتر، به سراغ روش های اصولی بروید. یکی از این روش ها لیزر کردن است. دستگاه لیزر کندلا الکس امروزه به دلیل ویژگی های مطلوبی که دارد، یکی از بهترین دستگاه های لیزر موجود در کلینیک ها به شمار می رود.

لیزر کندلا

این دستگاه چند ویژگی بسیار مهم دارد که سبب شده است تا این حد محبوب شوند. اولین مورد آن است که میزان تاثیرگذاری آن نسبت به دیگر دستگاه های موجود، بسیار سریع تر است. همین مسئله باعث می شود تا افراد استفاده از آن را ترجیح دهند. مورد بعدی آن است که لیزر کندلا می تواند برای تمامی پوست ها از پوست های بسیار روشن تا پوست های بسیار تیره گزینه مناسبی باشد و سبب بروز سوختگی و... بر روی پوست نشود.

طول موج نوری که از این دستگاه بر روی بدن و موهای زائد تابیده می شود، ۷۵۵ نانومتر است. به همین خاطر نیز می توانیم بگوییم که این دستگاه ها تاثیرگذاری زیادی خواهند داشت. معمولا میزان دقت دقت بسیار بالا است و همین مسئله نیز یکی دیگر از موارد مهم است. یک نکته مهم در خصوص عدم کارایی لیزر کندلا آن است که این دستگاه نمی تواند موهای خاکستری را به خوبی از بین ببرد.

نانو فت

تا اینجا در خصوص دستگاه لیزر کندلا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. اما در این بخش بهتر است به موضوعی به نام نانوفت بپردازیم که یکی از بهترین روش ها برای جوانسازی و رفع عیوب ظاهری است. نانوفت به روشی گفته می شود که در آن با استفاده از یک سوزن بسیار باریک، به قسمت های پر چین و چروک پوست صورت چربی را تزریق می کنند. این تزریق چربی سبب می شود تا جوانسازی پوست سریعا انجام شود و در عین حال نیز عوارض جانبی برای بیمار به وجود نیاید.

کاهش دادن حجم صورت، برطرف کردن افتادگی پوست در قسمت های مختلف، لیفت شقیقه ها، از بین بردن جای اسکار و زخم، رفع تیرگی های زیر چشم و... همگی از جمله مهم ترین مواردی هستند که با استفاده از نانوفت می توانید آن ها را انجام دهید.

نانوفت

انتخاب کلینیک مناسب زیبایی

برای آن که لیزر کندلا را برای موهای زائد خود استفاده کنید و یا برای آن که با استفاده از روش نانوفت بتوانید معایب پوستی خود را ترمیم کنید، بهتر است حتما کلینیک مناسبی را برای خودتان در نظر داشته باشید. انتخاب کردن کلینیک مناسب زیبایی نیز با توجه به این مولفه ها می تواند بسیار ساده تر شود.

  • مهارت پرسنل

پرسنلی که در یک کلینیک مشغول به کار هستند، باید حتما مهارت های لازم و کافی در زمینه کار با دستگاه لیزر را داشته باشند. از سوی دیگر اگر قرار است کارها و خدماتی همچون نانوفت را دریافت کنید، باید این کار حتما توسط پزشک متخصص زیبایی انجام شود. از بابت این موضوع می توانید به کلینیک زیبایی پاسداران اعتماد کنید. در این کلینیک تمامی پرسنل و کادر پزشکی دارای تجربه و مهارت بالایی در انجام کارها و خدمات زیبایی هستند.

  • دستگاه ها

دستگاه ها و تجهیزاتی که برای کارها و خدمات پوستی مورد استفاده قرار می گیرند نیز بسیار مهم هستند. اگر دستگاه ها قدیمی باشند، ممکن است برخی کم و کاستی ها و ایرادات را داشته باشند که در روند زیبا سازی و جوانسازی پوست، مشکل ایجاد کنند. به همین خاطر نیز توصیه می کنیم تا حتما کلینیکی را انتخاب کنید که از این بابت پیشرفته بوده و همگام با تکنولوژی روز دنیا باشد.

  • رعایت بهداشت

رعایت کردن تمیزی و بهداشت مورد مهم بعدی است که در یک کلینیک باید در نظر گرفته شود. معمولا خدمات زیبایی نیاز دارند تا در محیط های کاملا استرلیزه و مناسب انجام شوند. در این محیط ها حتما باید نکات بهداشتی رعایت شود تا فرد دچار مشکلات و بیماری های دیگری نشود.

لیزر کندلا در پاسداران

  • رفتار حرفه ای پرسنل

در هر شغل و حرفه ای ممکن است نارضایتی مشتری و یا سردرگم بودن او دیده شود. این مسئله نباید سبب شود تا پرسنل کلینیک زیبایی در رفتار و برخورد خود با مشتریان دچار اشتباه شوند. برای آن که بدانید آیا یک کلینیک می تواند گزینه مناسبی باشد یا خیر، حتما رفتار پرسنل را بررسی کنید. کلینیک زیبایی پارسیان دارای کادری بسیار حرفه ای می باشد. پرسنل این کلینیک با دقت به تمامی سوالات و نظرات مشتریان گوش می دهند و نهایت تلاش خود را می کنند تا آن چیزی که مشتری دقیقا در نظر دارد را بر روی صورت و بدن او پیاده سازی کنند.

کلام پایانی

با توجه به مواردی که در خصوص لیزر کندلا و یا نانوفت بیان شد، می توانید در صورت نیاز به هر کدام از آن ها، به مراکز زیبایی معتبری همچون کلینیک زیبایی پاسداران مراجعه کنید. در این کلینیک انواع خدمات زیبایی به شما ارائه می شود. علاوه بر آن که کیفیت خدمات و فعالیت های ارائه شده در این کلینیک زیاد است، می توانیم بگوییم که تعرفه های ارائه شده برای خدمات نیز بسیار مناسب است. دستگاه های لیزر و مواد چربی و ژل که برای زیبایی تزریق می شوند نیز در این کلینیک از بهترین مواد هستند و از این بابت هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

برگرفته از وب سایت https://clinicmah.com/

banner