۴+۱ عامل مهم برای موفقیت در رشته کراتین، صافی و احیای مو

آموزشگاه آرایشگری گل گیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه است که سالهاست با استفاده از بهترین مربی‌های فوق حرفه‌ای و بین المللی، با کیفیت ترین و به روز ترین دوره‌ها را به هنرجویان (از مبتدی تا حرفه ای) ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.

صفحه اصلی/مقالات/۴+۱ عامل مهم برای موفقیت در رشته کراتین، صافی و احیای مو

۴+۱ عامل مهم برای موفقیت در رشته کراتین، صافی و احیای مو

داشتن موهایی زیبا، درخشان و سالم آرزوی هر فردی است. معمولا موهای خانم‌ها به دلیل استفاده از رنگ‌های شیمیایی، دکلره، استفاده مداوم از اتوی مو و سشوار، عدم رسیدگی کافی و... بیشتر در معرض آسیب‌های مختلف است.

به همین خاطر خانم‌های زیادی هستند که برای رفع این مشکلات مو و داشتن موهایی سالم و جذاب، حاضرند هزینه کنند. این نشان از بازارکار خوب لاین آرایشگری کراتین، صافی و احیای مو است. این مورد باعث شده است که هنرجویان زیادی به این رشته روی بیاورند.

مهم ترین عامل برای موفقیت در این کار، داشتن تخصص است. همه علاقه مندان و هنرجویان حتما باید در یک دوره آموزش کراتین، صافی و احیای مو شرکت کرده و این کار را حرفه‌ای یاد بگیرند. اما برای رسیدن به موفقیت در این مسیر، این کافی نیست و باید موارد دیگری را هم در بدانید و انجام دهید. برای اطلاع از این موارد با ما همراه باشید.

آموزش کراتین، صافی و احیای مو - آموزشگاه آرایشگری گل گیس

دوره آموزش کراتین، صافی و احیای مو

برای حرفه‌ای شدن در این لاین آرایشگری جذاب، باید آموزش تخصصی ببینید. یک دوره آموزش که زیر نظر مربیان مجرب بوده و تمام اصول، تکنیک‌ها و فنون کار به شما یاد داده شود.

در دوره آموزش کراتینه، صافی و احیای مو با انواع محصولات کراتین و تراپی مو  و کاربرد آنها آشنا شده و روش‌ها و تکنیک‌های زیادی از جمله آنزیم تراپی، پروتئین تراپی مو، ریباندینگ، کلاژن تراپی مو، کراتینه سرد و گرم، خاویارتراپی مو، مولکول تراپی، هیدروکسی تراپی و... به صورت کامل به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

عوامل موثر بر موفقیت در رشته کراتین، صافی و احیای مو

لاین آرایشگری کراتین، صافی و احیای مو در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار است. از طرفی مشتریان زیادی دارد و از طرف دیگر هنرجویان زیادی وارد آن شده‌اند و همچنان می‌شوند. در این بازار پررقابت مسلم است که همه نمی‌توانند به درآمدهای عالی برسند. برای موفق شدن در این راه باید نکات زیر را رعایت کنید:

ثبت نام در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر

آموزشگاه‌های زیادی هستند که زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت دارند و این لاین آرایشگری را آموزش می‌دهند. اما واضح است که کیفیت همه آنها مناسب نیست. شما باید بتوانید بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه را پیدا کرده و انتخاب کنید.

آموزشگاهی که مربیان باتجربه و توانمند، تجهیزات و ابزار مدرن و محیطی مناسب داشته باشد و بتواند با این امکانات بهترین آموزش را در اختیار شما بگذارد.

شرکت در دوره آموزشی و دریافت مدرک فنی حرفه ای

مدرک فنی حرفه ای کراتین صافی و احیای مو - گل گیس

پس از انتخاب آموزشگاه، در مرحله بعد باید در یک دوره آموزشی کامل و جامع شرکت کرده و دانش و تخصص لازم را یاد بگیرید. در این دوره آموزشی همه نکات و فوت و فن کار باید به هنرجویان آموزش داده شده و زمینه پیاده سازی آنها روی مدل‌های مصنوعی و زنده برای آنها فراهم شود.

مربیان باید بتوانند به خوبی هنرجویان را برای شرکت در آزمون سراسری سازمان فنی حرفه‌ای آماده کنند و هر پشتیبانی که نیاز دارند را در اختیارشان بگذارند. پس از قبولی در این آزمون است که می‌توانید مدرک معتبر دریافت کنید.

شرکت در دوره کارآموزی

کار آرایشگری نیاز به مهارت دارد؛ پس باید آن را کسب کنید. شرکت در دوره کارآموزی نقص‌های کار شما رفع شده و این مهارت را بدست می‌آورید. داشتن سابقه شرکت در دوره کارآموزی، در پیدا کردن یک موقعیت شغلی مناسب نیز بسیار موثر است.

استفاده از تجهیزات، ابزار و مواد استاندارد و باکیفیت

نقش تجهیزات و مواد خوب را در بهتر انجام‌دادن کارهای تخصصی مو جدی بگیرید. مشتریان به‌واسطه کیفیت خدمات به شما اعتماد می‌کنند و البته که آن‌ها برای تکمیل پروسه باید بارها پیش شما حضور پیدا کنند. البته ممکن است هزینه بالایی برای این مورد پرداخت کنید، اما در عوض اعتبار و شهرت پیدا خواهید کرد.

تمرین و پشتکار زیاد

برای موفقیت در هر کاری، تمرین زیاد لازم است؛ در دوره آموزش کراتین، صافی و احیای مو و پس از آن هم باید با پشتکار و به صورت مرتب تمرین کنید تا تجربه‌تان زیاد شده و ماهر شوید.

به روز بودن و استفاده از جدیدترین تکنیک‌ها و مواد

موضوع مهم دیگری که اهمیت ویژه‌ای در این مسیر خواهد داشت، استفاده از مواد یا تکنیک‌های جدید است. در دنیای آرایشگری که جزئی از صنعت مد محسوب می‌شود، تغییرات زیاد است. شما به عنوان کارشناس این کار باید آپدیت باشید و مرتب اخبار و اطلاعات جدید این حوزه را پیگیری کنید.

اگر لازم باشد در دوره‌های جانبی تخصصی شرکت کرده و روش‌های جدید را یاد بگیرید. این برگ برنده شما برای جذب مشتری بیشتر است.

گل گیس، بهترین انتخاب برای آموزش کراتینه، صافی و احیای مو

آموزشگاه آرایشگری گل گیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه است که سالهاست با استفاده از بهترین مربی‌های فوق حرفه‌ای و بین المللی، با کیفیت ترین و به روز ترین دوره‌ها را به هنرجویان (از مبتدی تا حرفه ای) ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.

گل گیس بهترین آموزشگاه کراتینه، صافی و احیای مو

خانم لیلا خانی، مدیر آموزشگاه آرایشگری گل گیس، از سال ۱۳۹۳ کار خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کرده و با مدیریتی موفق و درخشان، یکی از بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه تهران را ساخته‌اند. از جمله مزایای آموزشگاه آرایشگری گل گیس که آن را از سایر آموزشگاه‌ها متمایز می‌کند عبارتند از:

  • استفاده از اساتید حرفه‌ای و باتجربه
  • دارای بیش از ۱۵ سال تجربه آموزشگاه آرایشگری
  • ارائه مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای
  • برگزاری کلاس‌های آموزشی آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی
  • امکان آموزش آنلاین علاوه بر حضوری
  • امکان رزرو دوره‌های حضوری و مشاهده آنی دوره‌های آنلاین با پرداخت امن
  • برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری با رفع اشکال رایگان برای ورود به بازار کار
  • مواد رایگان حین آموزش اکثر دوره

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره آموزش کراتین، صافی و احیای مو به سایت آموزشگاه گل گیس به آدرس https://golgisamoz.com مراجعه کنید و یا با شماره‌های ۷۷۷۲۹۶۸۲ و ۰۹۱۲۰۰۴۱۵۸۲ تماس بگیرید.

banner