5 راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه

۵ راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه

اگر به دنبال نکاتی کاربردی برای بهتر دیده شدن خانه ی خود هستید مقاله ی ۵ راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه را تا انتها مطالعه کنید تا خانه ی شما همیشه مرتب و زیبا دیده شود .

صفحه اصلی/مقالات/۵ راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه
استیجرهای حرفه ای برای اینکه خانه به بهترین شکل به نظر برسد و برای اینکه خانه در آن زندگی شده به نظر برسند، ا خدمات آن‌ها برای عکس‌های داخلی و همچنین در املاک و مستغلات استفاده می‌شود - برای فروش بیشتر خانه، چه برای فهرست و چه برای زمانی که خریداران احتمالی به اطراف می‌آیند.  این در مورد فروش سبک زندگی است که یک خانه می تواند برای شما داشته باشد. آن‌ها تحول سریعی را به هنرهای زیبایی دارند و از تکنیک‌های خاصی برای ارتقاء هر فضا به گران‌ترین و قابل فروش‌ترین نسخه خود استفاده می‌کنند.
 این فرآیند، برخلاف طراحی داخلی، فرآیندی کوتاه است، اما رازهایی که آنها برای بهتر جلوه دادن خانه و احساس جوی بیشتر استفاده می‌کنند، چیزی است که همه ما می‌توانیم از آن استفاده کنیم.  اینها بهترین ترفندهایی هستند که همیشه از آنها استفاده می کنند و با کمک این ترفند ها باعث می شوند خانه جو بهتر و شادی بخشی داشته باشد .

۵ راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه

 ۱. به هم ریختگی را حذف کنید

 جای تعجب نیست که ساده‌ترین راه برای اینکه خانه‌تان شیک و تمیز به نظر برسد، حذف هر چیزی است که در حال حاضر فضای شما را به هم ریخته است.  درهم و برهمی دید کلی فضا را از بین می برد و باعث می شود احساس ناخواسته و طاقت فرسا شود.  که مطمئناً آن چیزی نیست که هنگام فروش خانه می خواهید، اما ما فکر می کنیم که برای زمانی که در آنجا زندگی می کنید به همان اندازه مهم است.
 اولین چیزی که ما سعی می کنیم از بین ببریم، بهم ریختگی است.  آماندا ویس، بنیانگذار شرکت نمایش خانگی Urban Staging، می‌گوید: اگر شلوغی بیش از حد وجود داشته باشد، همه خریداران بالقوه متوجه می‌شوند که این بهم ریختگی است.  "وقتی درهم و برهمی از بین رفت، خریداران می توانند فضا را ببینند و شروع به تصور کنند که چگونه زندگی آنها ممکن است در آن جا بیفتد."
 بی نظمی می تواند یک کار دلهره آور باشد، اما تکنیک هایی وجود دارد که به شما کمک می کند آن را به کارآمدترین روش انجام دهید، مانند روش جابجایی.  زمانی که قرار دادن یک خانه برای فروش اقلام شخصی مانند عکس های خانوادگی، حذف می شوند تا خریداران احتمالی را جلب کنند، ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که احساس کنید خانه کاملاً در آن زندگی نمی کند. با این حال، سعی کنید سطوح و فضای کف را پاک کنید تا کل فضا ایجاد شود.  احساس عمدی بیشتری داشته باشید  این فورا خانه شما را زیباتر می کند.

۲. نور طبیعی

5 راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه

 آماندا توصیه می کند: "نور طبیعی همیشه یک نقطه فروش است، بنابراین اجازه دهید وارد شود: پرده ها را بردارید، پرده ها را باز کنید، پرده های سنگین را بردارید."  اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که نور طبیعی زیبا و پنجره های ارسی دارید، آنها را به نمایش بگذارید.  حتی بهتر است اگر یک پنجره مدرن مدرن برای تکمیل آنها داشته باشید.  نه تنها پنجره ها و نور طبیعی به خودی خود نقطه فروش خوبی هستند، بلکه بقیه اتاق شما را نیز بهبود می بخشند.  هر رنگ و بافتی در خانه شما با نورپردازی خوب ارتقا می یابد و این چیزی است که همه با ورود به خانه شما متوجه آن خواهند شد.
 آماندا می‌گوید: «مطمئن شوید که پنجره‌ها بدون مانع هستند، پرده‌ها را بکشید، پرده‌ها را جمع کنید و طاقچه‌ها را پاک کنید.  سپس آن پنجره ها را تمیز کنید تا برق بزنند.  ما همیشه شیشه پاک کن را به عنوان آخرین مرحله خود در مرحله بندی وارد می کنیم.  پنجره های روشن و تمیز و یک تن نور طبیعی کمک زیادی به ایجاد احساس قابل سکونت در یک ملک می کند.

 ۳. نقاط کانونی خود را بشناسید

5 راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه

 این که آیا خانه خود را می فروشید، یا می خواهید خانه خود را بیشتر طراحی کنید، مهم است که بدانید دارایی شما چیست.  نقطه فروش اتاق شما چیست، این اتاق می تواند یک شومینه زیبا، یک مبل منحنی مدرن، یا یک پانل دیواری مدرن باشد، هر چه که باشد آن را به نقطه کانونی شما تبدیل کند.
 مونیکا بریز، استیج‌گر حرفه‌ای و بنیان‌گذار شرکت طراحی و صحنه‌سازی خانگی The Designed Domicilio، می‌گوید: «اولین چیزی که متوجه می‌شوم این است که چه زنگ‌ها و سوت‌هایی وجود دارد.  سپس فهرستی از تمام ویژگی‌هایی که باید جایگزین کنم تا مکان واقعاً بدرخشد، تهیه می‌کنم.  برخی از نمونه‌ها می‌توانند لامپ‌های تاریخ‌دار باشند که آنها را حذف و جایگزین خواهم کرد.  سخت افزار قدیمی آشپزخانه - من دوباره حذف و جایگزین خواهم کرد.
 اولین قدم برای بلند کردن هر اتاق این است که تصمیم بگیرید ویژگی های برجسته شما چیست.  پس از رفع آلودگی، این بهترین مکان برای شروع است.  مونیکا می‌گوید: «هنگامی که مشخص کردم چه چیزی برای ارتقاء عالی است، چه چیزی باید جایگزین شود، سپس فهرستی از چیزهایی که برای نشان دادن آن ویژگی‌ها نیاز دارم ایجاد می‌کنم.  اگر تصمیم دارید میز قهوه مرمری شما ستاره نمایش است، به ایده‌های تزئین میز قهوه نگاه کنید تا به تقویت بیشتر آن کمک می کند .

 ۴. افزودن اشیا تکمیلی

5 راه برای بهتر دیده شدن خانه در چند دقیقه
 در این مرحله خانه شما باید از قبل مانند یک مکان جدید احساس شود.  اکنون بخش سرگرم کننده می آید، لوازم جانبی.  به استایل شخصی خود یا سبک خریدار که می‌خواهید جذب کنید فکر کنید و در نظر بگیرید که چگونه می‌توانید از آن در لوازم جانبی خود تقلید کنید.نکته پایانی، ایجاد نقاط مرکزی و رنگارنگ روی سطوح است.  آماندا می‌گوید میزهای ناهارخوری، پیشخوان‌های آشپزخانه، کریدنزاها، قفسه‌های کتاب و میزهای قهوه‌خوری همگی فرصت‌هایی برای ایجاد یک «لحظه» با گروهی از اقلام هستند.  این شانس شماست تا مهر خود را بر روی یک اتاق بگذارید و کاری کنید که به دقت طراحی شده باشد.
 ما دوست داریم کتاب ها، دکورها و شاخه های گلدار را در گلدان ها ترکیب کنیم.  مانند گیاهان، کتاب ها به فضا گرما، زندگی و شخصیت می بخشند.  دکور کوچک یک راه عالی برای ایجاد رنگ و متریال متضاد است و واقعاً نقطه گذاری را در هر فضایی که برای اتاق ایجاد می کنید، قرار می دهد.بسته به استایل شخصی خود، ممکن است بخواهید این را با چند اقلام باکیفیت مطابق با مینیمالیسم ترکیب کنید، یا اگر سلیقه شما بیشتر به سبک بوهمی است، به فرش‌ها و بالش‌های رنگارنگ فکر کنید.

 ۵. کاری کنید که آن را مانند خانه احساس کنند

 در نهایت، و احتمالا مهمتر از همه، شما باید فضای خود را مانند خانه احساس کنید.  حتی اگر مشتاق هستید که تخته سنگ را برای خریداران بالقوه پاک کنید، مهم است به یاد داشته باشید که آنها می خواهند مکانی را بخرند که می توانند ببینند می تواند به خانه تبدیل شود. در حالی که هر دو استیجر حرفه ای ما بی نظمی را پیشنهاد می کنند، هر دو اهمیت افزودن شخصیت را برجسته می کنند.  این می تواند از طریق لوازم شخصی مانند کتاب یا پوستر یا صرفاً داشتن یک پتوی محبوب روی مبل باشد.
مونیکا می‌گوید: «برای ایجاد حس زندگی در خانه، یک بازی شطرنج را روی میز قهوه‌خوری اضافه کنید یا یک پازل را تا حدی روی میز ناهارخوری کنار هم قرار دهید».  کلید بلند کردن خانه شما حذف تمام آثار زندگی نیست، بلکه اصلاح همه عناصر برای ارتقاء تجربه زندگی شما برای ایجاد فضایی آرام تر و هدفمندتر است.  به سبک خود وفادار بمانید، اما این نکات مربوط به صحنه را در ذهن خود نگه دارید، خانه شما در کمترین زمان به نظر می رسد که به صفحه یک مجله تعلق دارد.

banner